WSTĘPKolorowy protest
Miejsce to stanowi jeden z elementów Baterflajowego Świata i chciałbym by było łącznikiem pomiędzy mną, a obserwatorami tego co robię.
Do tej pory o obrazie, fotografii etc pisałem w na blogu.
Postanowiłem jednak oddzielić od siebie modelarstwo i wszystko co tyczy obrazu. Dlatego też powołałem do życia to miejsce. Nie wiem jeszcze jaką formę to przyjmie i czy mój pomysł spodoba się moim znajomym. Chciałbym się tu skupić głównie na swych poczynaniach tyczących fotografii amatorskiej, jakiejś tam prostej obróbce obrazu, trochę popiszę o grafice, programach graficznych.

Mnich Motylasty
W sposób takowy chcę dać innym możliwość ustosunkowania się do poczynań moich na kanwie zainteresowań, które mną szargają. Zdaję sobie sprawę, że treści których autorem jestem nie każdemu spodobać się mogą, starać się jednak będę nie obrażać nikogo i niczego w jakikolwiek sposób. Jeśli jednak w którymś momencie ktoś poczuję się urażony, czy też zniesmaczony, cóż zawsze może opuścić to miejsce, a o fakcie owym mnie powiadomić.
BaterflajowyŚwiat powstał dziesięć lat temu, cały czas go uzupełniam skupiając się jednak na jego wartości merytorycznej, stąd też aktualizacje tamtego miejsca do częstych nie należą. Staram się zamieszczać tam całe artykuły poświęcone konkretnym tematom i zagadnieniom.

Tutaj będę pisał, po prostu pisał pod wpływem chwili.  Codzienne ( no prawie ) zmagania z moimi zainteresowaniami w temacie grafiki, fotografii obrazu odzwierciedlane będą w tym miejscu.
Totalnie zryty palnik, "ty masz totalnie zryty palnik" - tak mnie onegdaj znajomy określił przy jakiejś rozmowie, nie wiem o co mu biegało tak do końca, ale stwierdzenie to bardzo mi się spodobało. Może chodziło mu o to, że przeszło czterdziestoletni facet, zamiast po pracy ubrać kapcie, pobawić się z synem i następnie jak debil wpatrywać  w telewizor, woli strugać samolociki, kleić tanki, biegać z aparatem. Każdy po sobie coś pozostawi, niektórzy wspomnienia, inni żal, a większość trochę g,,, i dwie daty na nagrobku. Ja chcę po sobie pozostawić trochę .... planów modeli, obrazków, fotografii,i chyba głownie trochę radości maniakom mnie podobnym. Wszystkie treści zarówno w formie pisanej jak i fotograficznej są mojego autorstwa, kopiowanie ich i wykorzystywanie w niecnych celach bez jakiejkolwiek zgody z mojej strony uważam za czystej miary sqr.....wysyństwo i tak to będę nazywał. Miejsce to jest dla mnie eksperymentem, co z niego wypali sam nie wiem, ufny jednak jestem, że nic złego. 
Na obecnym etapie postów nie moderuję i mam nadzieję, ze nie będę musiał, wszak każdy jakąś tam kulturę ze sobą i za sobą nosi, ale ostrzegam, że wszelkiej maści treści obraźliwe, treści ogólnie pojęte za nie właściwe, nie smaczne, etc natychmiast będę kasował, piętnował czy jak tam zwał.
Zapraszam serdecznie do zaglądania, zapraszam też do wyrażania i odnoszenia się.


W szacunku należnym tkwiąc.
MotylastyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz